Technik - spawacz światłowodów

PMI Outsourcing Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy dostarczającej systemy dla turbin wiatrowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Technik – spawacz światłowodów

Zakres obowiązków:

  • spawanie światłowodów
  • konserwacja sieci światłowodowych wraz z serwisem
  • przygotowywanie danych do dokumentacji
  • budowa i pomiary linii optycznych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • biegła umiejętność w spawaniu światłowodów
  • wykształcenie techniczne min. średnie
  • uprawnienia SEP
  • doświadczenie w branży wiatrowej – mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia + diety
  • szkolenie wprowadzające
  • służbowy laptop oraz telefon
  • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi prawach w związku z udostępnieniem przeze mnie mich danych osobowych."

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Prezentacja firmy

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne