Grupa Powen-Wafapomp S.A.

TECHNIK SERWISU

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy

Opis stanowiska

  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pomp u klienta
  • Diagnostyka pomp
  • Przeglądy okresowe oraz konserwacja urządzeń
  • Analiza przyczyn usterek, rozwiązywanie problemów technicznych
  • Uzupełnianie dokumentacji serwisowej
  • Zjazdy w podziemia kopalń
  • Kontakt z Klientem
  • Praca na terenie Polski oraz za granicą

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (Technik Mechanik, Technik Elektryk)
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze serwisu
  • Podstawy znajomości budowy pomp
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne oraz uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0
  • Mile widziane aktualne szkolenie bhp dla osób sporadycznie zjeżdżających w podziemia kopalń
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • świadczenia z funduszu socjalnego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.