Technik serwisu

Moltton

Warszawa, mazowieckie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie zleceń na działania obsługowe,
• Przygotowanie i realizacja przeglądów i innych prac obsługowych pociągów Pendolino - zgodnie z dokumentacją, wymogami sztuki oraz najlepszymi praktykami,
• Współpraca w procesie obrotu częściami zamiennymi (zamawianie, pobieranie, weryfikacja ilościowa oraz kontrola stanu technicznego, przekazanie i zwrot po naprawie, przewóz części).

Wymagania:

•  Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki techniczne z zakresu elektrotechniki, elektroniki, mechaniki lub pokrewnych),
•  Umiejętność czytania rysunku technicznego,
•  Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
•  Mile widziane uprawnienia SEP,
•  Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,
• Umowę o pracę,
• Możliwości rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton