Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technik Serwisu

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna obsługa medyczna, karta sportowa, bony Sodexo)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach specjalistycznych

Zadania na stanowisku:

  • Techniczne wsparcie partnerów serwisowych w rozwiązywaniu ich problemów
  • Obsługa serwisowa urządzeń i instalacji chłodniczych oraz klimatyzacyjnych
  • Obsługa instalacji elektrycznych (w zakresie chłodzenia i klimatyzacji)
  • Uruchomienia nowych instalacji
  • Raportowanie swojej pracy - ilość wykonanych zleceń i poziom ich zaawansowania

Wymagania:

  • Znajomość budowy i zasad działania freonowych układów chłodzenia
  • Znajomość automatyki chłodniczejUprawnienia F-gazowe, SEP gr. 1 (do 1 kV) i 2 kat. "E" (mile widziane "D")
  • Preferowane wyksztalcenie techniczne (m.in.: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, elektrotechnika, automatyka)
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy z chillerami, szafami klimatyzacji precyzyjnej, układami wody lodowej
  • Znajomość automatyki chłodniczej
  • Uprawnienia F-gazowe, SEP gr. 1 (do 1 kV) i 2 kat. "E" (mile widziane "D")
  • Znajomość pakietu Ms Office
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz znajomości terminologii branżowej
  • Umiejętność i chęć do pracy w zespole, jak też samodzielnie
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Numer referencyjny: MS/TS/02/2019/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.