Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technik serwisu

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI

- Zapewnienie prawidłowej instalacji, aktualizacji i dostosowywania niedostarczonych serwerów
- kontrolę jakości nowych regałów po ich otrzymaniu w centrum danych
- Przygotowanie stojaków do hostowania nowych serwerów
- Połączenie sieci z serwerami na stojaku zgodnie z planem okablowania
- spakowanie i rozpakowanie niedostarczonych serwerów przy zapewnieniu jakości wykonania
- Uruchomienie nowych, niedostarczone serwery i kontrolę jakości gotowych towarów
- Aktualizacja serwerów (zmiana przestarzałych komponentów)
- Dostosowanie serwerów zgodnie z zamówieniami klientów
- Użycie dedykowanych interfejsów do rejestrowania ruchów komponentów
- Zapewnienie przekazywania informacji pomiędzy zespołami w Data Center

- Utrzymanie niedostarczonych serwerów
- Zapewnienie naprawy konserwacyjnej niedostarczonych serwerów
- Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z serwerami (testy, analiza)
- Przyczynianie się do ciągłego doskonalenia usług, spełniając wymagania określone w systemie zarządzania jakością i zgodnie z poziomami usług klientów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

Umiejętności techniczne:

- Znajomość sprzętu i serwerów
- Znajomość środowiska centrum danych (sieć, instalacja elektryczna, filtracja, klimatyzacja, chłodzenie wodne, ...)

OFERUJEMY:

  • Odpowiednie szkolenie techniczne
  • Przyjazne środowisko pracy w środowisku międzynarodowym
  • Współpraca z doświadczonymi profesjonalistami;
  • Wiele innych korzyści: prywatna opieka zdrowotna, premia na posiłki, karta sportowa, budżet na integrację, kuchnia pełna różnych rodzajów herbaty i kawy, dodatkowe dni urlopu.

Numer referencyjny: MS/5/2019/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.