Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • naprawa i konserwacja wind samochodowych
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy
  • prowadzenie dokumentacji prowadzonych prac

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne lub elektryczne
  • podstawowa znajomość elektromechaniki samochodowej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia

Prezentacja firmy

Nowa Dautel Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem nie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Inne