Technik serwisu

eSpares24

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

eSpares24 Sp z o o

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim i międzynarodowym, specjalizującą się w zaopatrzeniu klientów w części zamienne do elektroniki użytkowej oraz serwisie.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Technik serwisu

Jeśli:

- lubisz kontakt z ludźmi,
- Jesteś dokładny i skrupulatny
- masz zamiłowanie do prac technicznych (naprawa elektroniki)
- cenisz sobie elastyczną pracę w dogodnych dla Ciebie godzinach
- posiadasz prawo jazdy kategorii B

Wtedy wyślij do nas swoje CV

Wymagania

Czego oczekujemy:

- umiejętności komunikacyjnych skierowanych na relacje z Klientami,
- doświadczenia z zakresu naprawy drobnej elektroniki (przede wszystkim smartphone'y)
- pewności siebie i zaangażowania,
- uśmiechu i pozytywnej energii,
- dynamiczności w działaniu i dobrej samoorganizacji pracy

Co oferujemy już teraz?

- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Elastyczne godziny pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie i opracowany system premiowy.
- Dostosowanie warunków umowy do Twoich potrzeb
- Dedykowany samochód służbowy
- Szkolenia z zakresu serwisowania urządzeń i kontaktu z Klientem

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim i międzynarodowym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 300PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta