Opis stanowiska pracy

PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o. od 30 lat jedna z wiodących firm zajmujących się sprzedażą nowoczesnych, importowanych maszyn do przetwórstwa spożywczego, aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

TECHNIKA SERWISU

Obszar działania: północno/centralna Polska

Opis stanowiska/Zakres obowiązków:

  • Instalowanie i serwisowanie maszyn na zakładach Klientów
  • Doradztwo w zakresie rozwiązywania problemów technicznych
  • Sprzedaż części zamiennych
  • Bieżące raportowanie wykonanych prac

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektryk/mechanik/automatyk)
  • Gotowość do częstych podróży
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Znajomość branży spożywczej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu branży spożywczej.

Oferujemy:

  • Urozmaiconą, samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia za osiągane wyniki
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dofinansowanie do korzystania z obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego

Prezentacja firmy

Stabilna i dynamiczna firma produkcyjno - handlowa lider rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi