Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Piaseczno pod Warszawą, praca wiąże się z 1-3 dniowymi wyjazdami służbowymi w Polsce. Praca nie jest związana z IT i nie jest wymagana znajomość z zakresu IT.

Do obowiązków osoby będzie należało:

  • instalowanie urządzeń introligatorskich i szkolenie z zakresu obsługi w drukarniach w całej Polsce
  • zapewnienie prawidłowego działania dostarczanych urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym
  • samodzielne rozwiązywanie problemów z urządzeniami dostarczanymi przez firmę
  • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • wsparcie pracy działu handlowego podczas prezentacji urządzeń
  • w minimalnym stopniu zarządzanie magazynem, dostawami, wysyłkami

Wymagania

  • wiedza i doświadczenie z zakresu elektroniki, mechaniki i elektryki umożlwiająca diagnozę, regulację, naprawę lub wymianę elementów (nie wymagamy znajomości automatyki, zaawansowanych systemów sterowania i programowania maszyn)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zdolności interpersonalne pozwalające na bezproblemową komunikację z klientem
  • znajomość języka angielskiego – rozumienie instrukcji, konsultacje mailowe z producentami

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę dla samodzielnej osoby a jednocześnie zgrany zespół wewnątrz firmy z wieloletnim stażem
  • służbowe auto i wszystkie konieczne narzędzia
  • szkolenia produktowe i techniczne u Producentów (Chiny, Włochy, Belgia itd.)

Prezentacja firmy

Firma Akonda powstała jako odpowiedź na zwiększające się potrzeby... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria