Technik Serwisu

HR Wise Sp. z o.o.

Opole, opolskie

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami i inżynierami w kraju w zakresie szkoleń i wdrożeń na stanowiska pracy. W naszej relacji kładziemy nacisk na zaangażowanie, profesjonalizm i elastyczność.

Planuj mądrze swoją karierę – APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: HR Wise Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole

Zadania na stanowisku:

  • utrzymanie ruchu instalacji gazów technicznych – zbiorników na terenie Klientów firmy,
  • naprawy i przeglądy armatury oraz oprzyrządowania pomiarowo-sterującego,
  • kontrola działania urządzeń poprzez system zdalnego monitoringu,
  • kontakty z Urzędem Dozoru Technicznego,
  • interwencje awaryjne na instalacjach u klientów,
  • kontakty ze służbami serwisowymi dostawców urządzeń, nadzór prac podwykonawców na instalacjach,
  • udział w rozruchu nowych instalacji,
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej instalacji.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne minimum średnie o specjalności elektryk,
  • minimum 1 rok doświadczenia w serwisowaniu, naprawach lub uruchomieniach przemysłowych urządzeń energetycznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracach z instalacjami gazowymi takimi jak: sprężarki, pompy, agregaty chłodnicze,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy technologiczne, elektryczne),
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia wprowadzające i podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.