Technik Serwisu

Grafmasz

Opatów, świętokrzyskie

Grafmasz

GRAFMASZ, producent i importer maszyn introligatorskich, zatrudni pracowników na stanowisko:

Od: Grafmasz
Miejsce pracy: Opatów

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie urządzeń do dostawy, naprawa maszyn, instalowanie maszyn, opieka serwisowa na terenie całej Polski
  • Wsparcie techniczne (email, telefon) obecnych klientów firmy
  • Doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych produktów
  • Prezentacje sprzedażowe produktów w siedzibie firmy oraz u klienta
  • Obsługa techniczna dni otwartych, targów itp.
  • Zamówienia części zamiennych i częściowa kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w naprawie urządzeń mechanicznych , elektronicznych itp. na podobnym stanowisku
  • Praktycznych umiejętności manualnych i zdolności technicznych
  • Bardzo dobrej komunikatywności
  • Prawa jazdy kat.B
  • Znajomości obsługi komputera i podstawowych programów biurowych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych (1-2 dniowych) do 4 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku w branży poligraficznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, częściowo uzależnione od ilości wyjazdów
  • Wyposażenie potrzebne do pracy (samochód, komputer, tel. kom, narzędzia itp.)
  • Odpowiednie szkolenia produktowe w siedzibie firmy bądź u dostawców

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.