Opis stanowiska pracy

Konecranes and Demag Sp. z o.o. jest światowym liderem w swojej branży, należącym do grupy Konecranes Lifting Businesses ™. Obsługujemy Klientów z przemysłu wytwórczego oraz stocznie i porty oferując systemy transportu bliskiego oraz usługi serwisu, dzięki którym podnosimy wydajność ich pracy – www.konecranes.pl

W związku z rozwojem działalności i obsługą serwisową nowych kontrahentów poszukujemy kandydatów na stanowisko

TECHNIK SERWISU

Najważniejsze zadania:

  • Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń dźwignicowych.
  • Usuwanie awarii urządzeń na terenie firmy Klienta.
  • Doradztwo techniczne dla klientów w obszarze stosowanych rozwiązań i produktów.
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.
  • Współpraca z zespołem sprzedaży serwisu oraz działami administracyjnymi.
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

  • Wykształcenia min. średniego w kierunku elektrycznym
  • Doświadczenia w usuwaniu awarii i prac przy urządzeniach napędowych ( silniki 3-fazowe, przemienniki ) oraz układach sterowniczych.
  • Doświadczenia w pracy na wysokościach i sprawności fizycznej.
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV - aktualne.
  • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.
  • Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania.
  • Umowa o pracę.
  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie i wsparcie ze strony firmy.
  • Wprowadzenie do firmy w ramach autorskiego programu „Buddy Program”
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer.
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.

Prezentacja firmy

Konecranes and Demag Sp. z o.o. <br/>Konecranes to wiodąca na ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Doradztwo / Konsulting