Opis stanowiska pracy

Polski przedstawiciel jednego z największych producentów wtryskarek i urządzeń peryferyjnych związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych WITTMANN BATTENFELD GmbH poszukuje pracownika na stanowisko:

Technik serwisu –Łódzkie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • instalacja i uruchomienia wtryskarek, robotów i innych urządzeń peryferyjnych w zakładach klientów.
  • przeglądy serwisowe oraz naprawa urządzeń,
  • szkolenia klientów z zakresu obsługi wtryskarek i urządzeń peryferyjnych,
  • doradztwo i pomoc techniczna.

Poszukujemy osoby:

  • z doświadczeniem w zakresie budowy i obsługi wtryskarek, robotów i urządzeń peryferyjnych
  • z wykształceniem w zakresie maszyn do przetwórstwa tworzyw, lub elektrotechnicznym lub w zakresie automatyki przemysłowej,
  • posiadającej prawo jazdy,
  • mile widziane uprawnienia  SEP do 1kV; uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu”0”
  • ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielnej i odpowiedzialnej.

Oferujemy:

  • odpowiedzialną pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży,
  • stałą umowę o pracę,
  • intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (szkolenia, telefon, laptop etc.).
  • stałą i interesującą pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prezentacja firmy

WITTMANN BATTENFELD POLSKA Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne