Orienta Polska Sp. z o.o.

Technik serwisu

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik Serwisu

Obowiązki:

  • Diagnozowanie i naprawa urządzeń medycznych,
  • Przeprowadzanie testów urządzeń,
  • Obsługa posprzedażowa klienta,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów pojawiających się u klienta – obsługa helpdeska,
  • Przygotowywanie raportów oraz dokumentacji technicznych,
  • Współpraca z innymi działami firmy – w tym przedstawicielami oddziałów zagranicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami zagranicznymi,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność programowania PLC i uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem,
  • Dostępność do pracy w systemie 2 zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00 i 14:00-22:00),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia kandydata,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie medyczne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.