HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - międzynarodowego koncernu dostarczającego ciężko chorym pacjentom najwyższej jakości produkty lecznicze poszukujemy kandydatana na stanowisko Serwisanta sprzętu medycznego. Preferowane miejsce zamieszkania województwo dolnośląskie lub opolskie.

Technik SerwisuMiejsce pracy: Białystok, Olsztyn

Zadania:

  • Instalacje, naprawy i przeglądy aparatów dystrybułowanych przez firmę na obsługiwanym terenie
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie obsługi instalowanych urządzeń
  • Reprezentowanie spółki w kontaktach dotyczących technicznych aspektów oferowanych wyrobów z dodatkowymi dostawcami, nadzór nad odnośną dokumentacją
  • Raportowanie wszelkiej działalności serwisowej w systemie informatycznym
  • Kontrola magazynu części zamiennych,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum technik elektronik (preferowane technik urządzeń medycznych)
  • Znajomość języka angielskiego (umiejętność komunikacji oraz czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Szybkie przyswajanie wiedzy
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie sprzętu medycznego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy (telefon, laptop, samochód)
  • System niezbędnych szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.