Opis stanowiska pracy

Adviser Doradztwo Personalne – numer wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia – 10428
Jesteśmy agencją specjalizującą się w projektach rekrutacyjnych. Wspieramy naszych klientów w rozwoju kluczowych obszarów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Z klientami budujemy długotrwałe relacje oparte na rzetelności i zaufaniu.

Aktualnie dla naszego klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej, poszukujemy kompetentnych kandydatów na stanowisko technik serwisu.

Zadaniem osoby zatrudnionej na ww stanowisku będzie zapewnienie ciągłości pracy instalacji i urządzeń znajdujących się na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Południowa Wielkopolska
Nr referencyjny: TS 06/18

Wymagania

- wykształcenie techniczne (automatyka, mechatronika, mechanika lub pokrewne),
- doświadczenie zawodowe w pracy zw. z serwisowaniem urządzeń,
- znajomość systemów sterowania i układów chłodniczych,
- znajomość standardów pracy w nowoczesnych zakładach branży spożywczej,
- umiejętność współpracy w zespole oraz z klientami firmy,
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- uprawnienia SEP do 1 kV,

Oferta:

- ciekawa praca w innowacyjnej firmie,
- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
- kontakt z najnowszymi technologiami,
- narzędzia pracy - samochód, tel.,
- atrakcyjne wynagrodzenie,

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Adviser Doradztwo Personalne jest agencją specjalizującą się w pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka