Technik serwisu (wózki widłowe)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Jelenia Góra, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jelenia Góra
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie oferującej innowacyjne rozwiązania dla branży przemysłowej
  • Samochód służbowy
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Pomoc w zdobyciu niezbędnych uprawnień
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia wdrożeniowe / rozwojowe / specjalistyczne)
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Kluczowe zadania na stanowisku:
  • Wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych
  • Analiza usterek oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności
Poszukujemy osób z obszaru logistyki / produkcji, które chciałyby się rozwijać w kierunku Technika serwisu. Oferujemy kompleksowe wdrożenie i szkolenia niezbędne do wykonywania tej pracy.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu budowy i obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność analizy usterek
  • Doświadczenie w obsłudze / naprawie maszyn lub urządzeń produkcyjnych
  • Silna motywacja do poszerzania swoich kwalifikacji
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne SEP do 1 kV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials