Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Senvion jest globalnym liderem w branży energetyki wiatrowej, który od ponad 20 lat zdobywa wiedzę i doświadczenie z zakresu produkcji i dystrybucji morskich i lądowych turbin wiatrowych.

Dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu ponad 4,500 tysięcy swoich pracowników może poszczycić się blisko 7,500 tysiącami turbin rozlokowanych na całym świecie.
Obecnie mając na uwadze ciągły rozwój poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zadania:

  • Bieżący serwis lądowych i/lub morskich turbin wiatrowych na terenie krajów Europy
  • Przegląd, konserwacja, naprawa i wymiana układów elektrycznych, hydraulicznych, elementów mechanicznych oraz oprzyrządowania i urządzeń sterujących
  • Wsparcie przy instalacji, uruchomianiu oraz wymianie komponentów konstrukcyjnych
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej oraz raportowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne z zakresu elektryki, elektrotechniki lub mechatroniki
  • Umiejętność wykorzystania technologii oprzyrządowania, sterowania, hydrauliki, elektroniki siłowej oraz mechaniki ogólnej
  • Swoboda w obsłudze komputera i urządzeń elektronicznych,
  • Doświadczenie w sektorze energii wiatrowej, w tym posiadanie odpowiednich certyfikatów będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność w działaniu, sumienność, motywacja oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz pracy w wymagających warunkach
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilną pracę dla lidera w branży energii wiatrowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • Pracę w systemie zmianowym (m.in. 16dni/12dni) w oparciu o comiesięczny grafik prac
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i przygotowanie do wykonywania pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.