Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2018.

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

Wrocław, dolnośląskie

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Bieżący serwis lądowych i/lub morskich turbin wiatrowych na terenie krajów Europy
  • Przegląd, konserwacja, naprawa i wymiana układów elektrycznych, hydraulicznych, elementów mechanicznych oraz oprzyrządowania i urządzeń sterujących
  • Wsparcie przy instalacji, uruchomianiu oraz wymianie komponentów konstrukcyjnych
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej oraz raportowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne z zakresu elektryki, elektrotechniki lub mechatroniki
  • Umiejętność wykorzystania technologii oprzyrządowania, sterowania, hydrauliki, elektroniki siłowej oraz mechaniki ogólnej
  • Swoboda w obsłudze komputera i urządzeń elektronicznych,
  • Doświadczenie w sektorze energii wiatrowej, w tym posiadanie odpowiednich certyfikatów będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność w działaniu, sumienność, motywacja oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz pracy w wymagających warunkach
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilną pracę dla lidera w branży energii wiatrowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • Pracę w systemie zmianowym (m.in. 16dni/12dni) w oparciu o comiesięczny grafik prac
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i przygotowanie do wykonywania pracy

Kelly Services, Inc. (NASDAQ: KELYA, KELYB) powstało w 1946 roku, koncentrując się... początkowo na usługach związanych z rekrutacją pracowników tymczasowych. Na rynkach europejskich firma działa od początków lat 70'tych współpracując z Klientami w zakresie rekrutacji stałej i tymczasowej. Przez ponad pół wieku firmie udało się utrzymać pozycję lidera w branży, a było to możliwe dzięki oparciu działalności na zasadzie: „inwestujemy w ludzi”. Dziś ta strategia przynosi korzyści naszym Klientom na całym świecie, w stale rosnącej liczbie wyspecjalizowanych obszarów działania. Obecnie Kelly posiada przedstawicielstwa w 38 krajach, co roku zapewniając zatrudnienie ponad 650,000 osób.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis