Technik Serwisu Turbin Wiatrowych GE Renewable

GE Renewable

Konin, Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

General Electric Renewable, poszukuje Techników Serwisu Turbin Wiatrowych do pracy na farmach wiatrowych w Koninie i Lesznie.

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie okresowych przeglądów turbin wiatrowych jak i napraw nieplanowanych,
- diagnoza usterek turbiny,
- naprawa usterek mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych,
- wypełnianie dokumentacji technicznej, raportów napraw,
- stały kontrakt z przełożonymi, klientami i podwykonawcami

Do rekrutacji zapraszamy również osoby które nie mają doświadczenia w pracy przy turbinach!

Wymagania

- przeszkolenie lub doświadczenie w dziedzinie elektroniki / elektrotechniki / mechatroniniki,
- znajomość sterowników PLC,
- zdolność do pracy na wysokości,
- wysoka świadomość znaczenia bezpieczeństwa i higieny pracy,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- podstawowa znajomość pakietu MS Office
- prawo jazdy kat.B
- gotowość do podróżowania, w kraju i za granicą

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z wysokim napięciem,
- doświadczenie w pracy przy turbinach wiatrowych

Prezentacja firmy

LM Wind Power będący częscią koncernu GE Renewable jest wiodącym światow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis