Technik Serwisu sprzętu AGD i urządzeń profesjonalnych – Poznań / woj. wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku pracy:

  • Naprawa urządzeń AGD i urządzeń profesjonalnych wg otrzymywanego harmonogramu zleceń z dojazdem do klienta
  • Uruchamianie i przeglądy urządzeń profesjonalnych
  • Wsparcie / doradztwo techniczne w zakresie prawidłowego eksploatowania urządzeń producenta
  • Sprzedaż akcesoriów do urządzeń producenta
  • Budowanie i dbałość o wizerunek marki
  • Możliwe zlecenia napraw poza województwem wielkopolskim na zlecenie przełożonego

Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych (doświadczenie w autoryzowanym serwisie w branży AGD będzie bardzo dużym atutem)
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne w dziedzinie elektroniki lub pokrewne
  • Udokumentowane uprawnienia SEP
  • Umiejętność testowania , diagnozowania i naprawy urządzeń
  • Umiejętność posługiwania się i korzystania z instrukcji serwisowych, schematów elektrycznych i rysunków technicznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B1)
  • Obsługa komputera, pakietu MS Office i łatwość nauki nowych programów i aplikacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo wysoka kultura osobista, wysoki standard obsługi Klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji oraz system premiowy
  • Zadaniowy czas pracy (w zakresie godzinowym 8-18, od poniedziałku do piątku)
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, szkolenia, telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Dużą samodzielność w działaniu w imieniu firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej

Numer referencyjny: DS/10/2020/TS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.