Technik Serwisu ( maszyny dozujące)

t-s-i.pl Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

t-s-ipl jest firmą polsko-niemiecką i spółką zależną t-s-ide de Misch- und Dosiertechnik GmbH.

Jesteśmy producentem maszyn dozujących, mieszających i odmierzających do klei i uszczelniaczy. Ze względu na rozwój polskiego oddziału poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Serwisu

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Cechy idealnego kandydata:

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych po Polsce, Ukrainie i innych krajach Europy
  • Doświadczenie w pracy serwisanta
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, testowania, naprawiania i serwisowania sprzętu technicznego
  • Znajomość języków obcych: angielski jest wymagany, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie związane z obsługą pomp, maszyn dozujących i hydrauliką maszynową

Wymagania:

  • Doświadczenie/ praktyka/ wykształcenie z zakresu mechatroniki lub techniki elektronicznej
  • Gruntowna znajomość zawodu technika serwisu będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programowania SPS (SIMATIC Step 7) będzie plusem
  • Doświadczenie w projektowaniu w AutoCad lub Inventor lub w podobnym programie
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Otwartość umysłu, łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność na wypadek ewentualnej awarii,
  • Niezależność i gotowość do częstego odbywania wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Stawiamy na rozwój technologiczny naszych produktów i zapewniamy naszym klientom stały dostęp do naszych usług. Bycie członkiem naszego zespołu będzie dla Ciebie wyzwaniem, ponieważ będzie wymagać elastyczności i osobistego zaangażowania. W zamian zapewniamy naszym pracownikom przyjazne środowisko pracy i możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Jesteśmy młodą firmą, ale razem stanowimy jedną silną drużynę! Jeżeli do nas dołączysz zapewnimy Ci specjalistyczne międzynarodowe szkolenie pod okiem otwartego personelu zarządzającego.

Jeżeli chcesz zostać członkiem naszego zespołu wyślij CV w j. angielskim poprzez przycisk "APLIKUJ".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez t-s-ipl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest t-s-ipl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Konfederackiej 1/30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

T-S-I.PL Sp. z o.o.<br/><br/>t-s-i.pl jest firmą polsko-niemiecką... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca IT - Programowanie / Analizy