Technik serwisu maszyn zrobotyzowanych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie oferującej zaawansowane rozwiązania w obszarze zrobotyzowanych urządzeń
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B (według preferencji kandydata)
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość wykonywania pracy na terenie Warszawy lub Paryża (do wyboru)
  • Twórczą pracę związaną z automatyzacją/ budową prototypów robotów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (o profilu mechanicznym i/lub elektrycznym)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność rozwiązywania problemów elektrycznych i mechanicznych
  • Doświadczenie w pracy przy układach elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana historia prowadzenia kreatywnych projektów

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Praca przy serwisowaniu i konserwacji maszyn zrobotyzowanych
  • Diagnoza i usuwanie problemów
  • Udział w uruchomieniach oraz optymalizacji pracy maszyn i urządzeń
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Tworzenie dokumentacji

Miejsce pracy: Warszawa lub Paryż

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy