Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik serwisu (m/k)

Miejsce pracy: Wałbrzych, Legnica
Obowiązki:
  • samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta i w warsztacie firmy,
  • kontrola rozchodu i przychodu części zamiennych oraz stanu magazynu,
  • przeprowadzanie prezentacji sprzętu,
  • bieżący kontakt z klientem, sprzedaż części i akcesoriów, doradztwo w sprawie napraw i konserwacji,
  • prowadzenie tygodniowych zestawień protokołów napraw.

Wymagania:
  • preferowane wykształcenie elektromechaniczne, elektrotechniczne,
  • znajomość zasad budowy i zasad działania silników elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących, znajomość zasad działania prostowników i baterii,
  • dobra znajomość podstaw mechaniki, w tym budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • chęć podjęcia pracy mobilnej.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • narzędzia potrzebne do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon etc.),
  • szkolenia wdrażające do pracy,
  • możliwość wyrobienia odpowiednich uprawnień potrzebnych do pracy (SEP do 1 kV, uprawnienia do obsługi wózków widłowych i inne),
  • pakiet benefitów: opieka medyczna Medicover, karta sportowa, bilety do kin i teatrów, możliwość skorzystania z platformy do nauki języka angielskiego,
  • współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku,
  • rozwojową, ciekawą pracę w miłej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy