Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
Konica Minolta Business Solutions Polska
Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Serwisu (kontrakt)

Miejsce pracy: Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa serwisowa urządzeń drukująco-kopiujących w siedzibie u Klienta;
  • Doradztwo w zakresie eksploatacji dla Klienta;
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientem;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne lub ścisłe);
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń drukująco-kopiujących lub doświadczenie w serwisie urządzeń;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne;
  • Prowadzenie lub gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej po zakończeniu okresu próbnego;

OFERUJEMY:

  • Współpracę B2B na początkowy okres 3 miesięcy, z możliwością dalszego przedłużenia lub pracy etatowej w naszej firmie po zakończeniu kontraktu;
  • Wsparcie techniczne zespołu specjalistów Konica Minolta;
  • Szkolenia wprowadzające, umożliwiające adaptację i zdobycie koniecznej wiedzy;

PROCES REKRUTACJI:

  • Wybrane osoby są zapraszane na testy wiedzy technicznej, które weryfikują predyspozycje merytoryczne potencjalnych kandydatów do pracy.
  • Kolejnym etapem są rozmowy z przyszłym przełożonym oraz działem HR, na które są zapraszane wybrane osoby, które pomyślnie zaliczyły etap testowy.
  • Wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy, testów wiedzy oraz aplikacji kandydata.
  • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na testy i/lub rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia).
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.