Opis stanowiska pracy

Business Line Support dla firmy działającej w zakresie klimatyzacji sal operacyjnych i laboratoriów poszukuje kandydatów na stanowisko jak wyżej.

Zakres obowiązków to wykonywanie napraw, konserwacji i planowych przeglądów urządzeń oraz systemów klimatyzacji i wentylacji mechanicznej.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne - automatyka, elektrotechnika, wentylacja, chłodnictwo, mechanika lub inne pokrewne
  • min. 3 lata doświadczenia w serwisowaniu urządzeń HVAC
  • umiejętność organizacji pracy w terenie
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • uprawnienia SEP kategorii E: elektryczne gr. 1 i cieplne gr. 2
  • certyfikat personelu UDT – FGAZ, kategoria I (certyfikat do pracy przy serwisie klimatyzacji) - w przypadku braku posiadania, możliwość skierowania na kurs, w celu szybkiego uzyskania ww. uprawnień

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Business Line Support realizuje projekty rekrutacji pracowników w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis