Opis stanowiska pracy

ENGIE SAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością specjalizująca się w świadczeniu usług generalnego wykonawstwa w zakresie robót instalacji sanitarnych i elektrycznych jak również w kompleksowej obsłudze technicznej budynków (m.in. serwerowni, szpitali, pomieszczeń czystych oraz innych obiektów wymagających utrzymania reżimowych warunków pracy infrastruktury technicznej) poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisku:

Technik Serwisu Klimatyzacji

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wykonywanie prac serwisowych (konserwacja, przeglądy, naprawy, montaże) w zakresie urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych na obiektach obsługiwanych przez firmę.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego (atutem będzie wykształcenie w kierunku technik chłodnictwa, technik elektryk, technik elektromechanik lub pokrewne),
  • Umiejętności pracy w grupie współpracowników,
  • Dyspozycyjności, zaangażowania i sumienności,
  • Chęci do podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość nauki zawodu dla osób bez doświadczenia,
  • Możliwości podwyższenia wynagrodzenia w wyniku awansu na wyższe stanowisko lub nabycia nowych kwalifikacji zgodnie z planowaną ścieżka rozwoju pracownika,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny dla firm) karta multisport,
  • Dostosowanie zakresu obowiązków do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach specjalistycznych,
  • Zdobycie uprawnień (świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty kompetencji),
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów.

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Już od 20-stu lat – firma ENGIE SAR specjalizuje się w realizacji usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja