TECHNIK SERWISU I NAPRAW

Gdańsk, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie warsztatu utrzymania transportu (prowadzenie przeglądów, wykonywanie napraw i zlecanie napraw podmiotom zewnętrznym)
  • kierowanie zespołem odpowiedzialnym za utrzymanie ruchu środków transportu
  • nadzór nad ewidencją pracy (wykonywane naprawy, prace konserwacyjne, przeglądy)
  • nabywanie nowych maszyn i urządzeń i koordynowanie prac instalacyjnych
  • opracowywanie harmonogramów zamówień na części, materiały, wyroby i usługi (weryfikacja faktur)
  • prowadzenie magazynu części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, paliw i olejów
  • dbanie o właściwe relacje z klientami zewnętrznymi – dostawcy materiałów, części zamiennych, serwisy zewnętrzne
  • opracowywanie planów rzeczowo-finansowych i sporządzanie sprawozdań tu
  • analiza dokumentacji dla projektów inwestycyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane budowa maszyn, mechaniczno-technologiczne)
  • praktyczna znajomość budowy i obsługi pojazdów i maszyn (w tym ciężkich budowlanych)
  • umiejętność prowadzenia napraw pojazdów, maszyn i urządzeń – samodzielnie i w ramach nadzoru nad pracownikami warsztatu
  • prawo jazdy: min kat. B, mile widziane C,
  • umiejętność zarządzania ludźmi

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy
  • stałe godziny pracy
  • benefity pracownicze (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do karty sportowej, bony podarunkowe, pakiety świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do "wczasów pod gruszą", dofinansowanie aktywności kulturowych)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria