Technik serwisu - hydraulika wysokociśnieniowa (m/k) / HSR Hydraulika Siłowa Servis+Sprzedaż

HSR Gmbh Hochdruck Schlauch + Rohr Verbindungen

41-253 Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- Demontaż, produkcja i montaż przewodów elastycznych i
rurowych w wysokociśnieniowych układach hydraulicznych
zgodnie z wymaganiami klienta mając do dyspozycji nasz
mobilny warsztat serwisowy Sprinter.

- Obsługa i wsparcie dotychczasowych klientów

- Optymizm i energia w pozyskiwaniu nowych klientów
dla serwisu HSR

- Serwis i naprawa instalacji technicznych na terenie
ekspolatacji maszyn i w zakładzie przemysłowym

Nasza oferta:
- Obszerne, praktyczne szkolenie i dalsze podwyższanie
umiejętności prowadzone przez nasz personel dydaktyczny

- Indywidualne szkolenia wstępne, umożliwiające jak najlepsze
przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań

- Zróżnicowany zakres zadań w aktywnym i ambitnym zespole
dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa

- Zatrudnienie na czas nieokreślony

- Atrakcyjne wynagrodzenie z dobrowolnymi świadczeniami
socjalnymi

- Dodatkowe wynagrodzenie za gotowość do świadczenia
usług serwisowych w przypadku zleceń po regularnym czasie
pracy naprzemiennie z pozostałymi pracownikami serwisu

- Możliwość pokrycia kosztów podczas uzyskiwania prawa
jazdy C1

Wymagania

Wymagane umiejętności:
- Chęć poszerzania swojego know-how w dziedzinie
hydrauliki wyskociśnieniowej

- Chęć pogłębienia wiedzy z zakresu hydrauliki siłowej i
pneumatyki w kwestiach technicznych i handlowych.

- Wykształcenie techniczne (np.mechanik lub mechatronik).
Mile widziane doświadczenie w branży usług serwisowych.

- Otwartość i komunikatywny charakter, umiejętność i
entuzjazm w współpracy z klientami w celu znalezienia jak
najlepszego rozwiązania dla nich

- Umiejętność pracy w zespole, myślenie ukierunkowane na
potrzeby klienta, zapał i elastyczność w działaniu

- Posiadanie prawa jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą sie spółką zależną Grupy Würth, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna