Dla naszego międzynarodowego Klienta, firmy Polaris - światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, do nowopowstającego zakładu produkcyjnego w Opolu, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Technik Serwisant

Nr ref.: 20424
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac związanych z montażem i demontażem podzespołów pojazdów po wykonanych testach, analizą i propozycją rozwiązania problemów. Aktywne działanie ukierunkowane na obniżenie kosztów, dbanie o jakość i niezawodność pojazdów. Dążenie do optymalizacji produktu końcowego, który będzie spełniał oczekiwania dotyczące zgodności z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa, wydajności I niezawodności.

  • współudział w projektowaniu i produkcji pojazdów prototypowych przy ścisłej współpracy z Działem Inżynierii
  • wykonywanie testów pojazdów poprzez jazdę wyczynową w trudnym terenie
  • wsparcie Działu Inżynieryjnego w procesie przygotowania produkcji seryjnej nowych produktów (od fazy prototypu do fazy uruchomienia produkcji seryjnej)
  • raportowanie wyników przeprowadzonych testów wraz z propozycjami udoskonalenia do Lidera Projektu
  • zapewnienie zgodności działania z procedurami i zasadami obowiązującymi w firmie
  • utrzymywanie miejsca pracy w należytym porządku oraz przestrzeganie zasad BHP
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki pojazdów
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (komunikatywna znajomość będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w serwisie bądź warsztacie
  • bardzo dobre umiejętności w zakresie obsługi urządzeń warsztatowych, w tym urządzeń manualnych m.in. do spawania i obróbki metali (uprawnienia MIG i Acetylenowo Tlenowe będą dodatkowym atutem)
  • szczegółowa znajomość budowy i działania podzespołów pojazdów, przede wszystkim silników spalinowych, elektrycznych, układów zawieszenia, przełożeń itd.
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i przygotowywania szkiców
  • kreatywność i ukierunkowanie na rozwój nowych i lepszych produktów, ich podzespołów i części
  • ambicja i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • zdolności manualne
  • podstawowa obsługa komputera

Oferta:
  • praca w stabilnym, międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)