Oferta wyróżniona

Technik / Serwisant produktów ECO

Piaseczno, Warszawa, mazowieckie

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Opis stanowiska pracy

Twoim zadaniem będzie:

  • Naprawa usterek mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych urządzeń Mi Electric Scooter, Ninebot, Mi Robot Vacuum Cleaner, itp.
  • Diagnozowanie lokalizacji usterek.
  • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji.

Szukamy osób, które:

  • Pasjonują się majsterkowaniem.
  • Angażują w powierzone obowiązki.
  • Sprawnie posługują się narzędziami mechanicznymi oraz elektronarzędziami.
  • Posiadają wiedzę z mechaniki i elektroniki.
  • Posiadają kierunkowe wykształcenie.

Wymagania

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży.
  • Klarowny i motywujący system wynagrodzeń.
  • Pakiet rekreacyjny – Benefit Systems.
  • Pakiet medyczny Grupy LUX MED.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

Cyfrowe Centrum Serwisowe SA jest Autoryzowanym Centrum Serwisowym wiodących producentów... telefonów komórkowych. Oprócz działalności serwisowej prowadzimy również hurtową i detaliczną sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis