Technik Serwisant Klimatyzacji w pociągach

Runtime Polska Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego niemieckiego kontrahenta realizującego projekty dla DB (Niemieckie Linie Kolejowe) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało: naprawa i serwis urządzeń klimatyzacyjnych w pociągach oraz przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych jak również montaż instalacji chłodniczych, rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania, diagnozowanie awarii i usterek

Oferujemy:
umowę niemiecką na czas nieokreślony
Atrakcyjne wynagrodzenie (ok 15 euro/ godz), dodatkowo dieta
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
Praca w dużym klimatyzowanym warsztacie

Wymagania

Wykształcenie techniczne
Umiejętności pracy w zespole
Zdolności manualnych
Gotowość do pracy popołudniami oraz w nocy
Gotowość na wyjazdy na montaże
Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 426... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis