Technik - Serwisant Ekspresów Do Kawy

Bean&Buddies Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Bean&Buddies Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Bean&Buddies to marka pysznej, świeżo palonej kawy. Działamy na rynku od 6 lat i obsługujemy ponad 2 000 klientów z sektora B2B: biura, instytucje, kawiarnie i restauracje. Nasza firma powstała w Polsce, ale część pomysłów i receptur ma swoje korzenie w Szwecji, skąd pochodzi większość wspólników. Poza Polską Bean&Buddies obsługuje klientów w kilku krajach Europejskich, m.in. w Szwecji, Hiszpanii, Niemczech i Francji.

Więcej o nas: www.beanbuddies.eu

Szukamy doświadczonej osoby, posiadającej zmysł techniczny, która nie boi się bezpośrednich kontaktów z klientami.

Opis stanowiska:

  • Serwis urządzeń kawowych (w szczególności ekspresów automatycznych marki Jura, Saeco, Nivona oraz ekspresów gastronomicznych).
  • Prace biurowe i administracyjne związane z prowadzeniem obsługi serwisowej i prowadzeniem biura serwisowego (magazynu).
  • Sprzedażowa i posprzedażowa obsługa klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie ekspresów automatycznych (dodatkowym atutem będzie umiejętność serwisu ekspresów gastronomicznych)
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Uprawnienia do pracy z instalacjami do 1kV
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami i partnerami biznesowymi
  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialności za swoją pracę
  • Znajomość branży serwisowej i/lub kawowej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i realizowanych celów
  • Pracę w firmie o ustalonej pozycji rynkowej
  • Partnerskie relacje podczas współpracy
  • Pracę w komfortowych warunkach wśród przyjaźnie nastawionych wielbicieli kawy
  • Elastyczny grafik pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub o przesłanie CV za pomoca opcji "Aplikuj"