Technik-serwisant do działu serwisu wagowego

60-105 Poznań, wielkopolskie

Zinner P.P.H.U. Witold Zinner

Opis stanowiska pracy

Do Twojego zakresu obowiązków należeć będzie:

Instalacja systemów wag przemysłowych oraz systemów wagowo-informatycznych;
Wdrażanie rozwiązań elektronicznych;
Naprawa elektroniki wagowej;
Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych,
Organizowanie i przeprowadzanie napraw gwarancyjnych;
Przygotowywanie dokumentacji technicznej, serwisowej;
Monitorowanie bieżącego stanu technicznego maszyn i urządzeń w firmie,
Wdrażanie nowych technologii;
Obsługa klienta;

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
Znajomości podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki, elektrotechniki i mechaniki;
Ogólnej wiedzy technicznej;
Wykształcenie techniczne, elektroniczne lub elektryczne;
Podstawowej znajomości obsługi komputera i programów Microsoft Office;
Zaangażowania, rzetelności i dokładności w wykonywaniu zadań;
Umiejętności pracy w zespole oraz nastawienia na klienta;
Gotowości do podejmowania wyzwań;
Ambicji w rozwijaniu swoich umiejętności technicznych i kompetencji z zakresu obsługi klienta;
Samodzielności, kreatywności i inicjatywy własnej w działaniu;
Prawa jazdy kat. B.
Mile widziane:
Dobra znajomość języka angielskiego;
Dyspozycyjności w pełnym wymiarze czasu pracy;

*Praca na danym stanowisku wymaga dobrej kondycji fizycznej i sprawności ruchowej.

Zinner PPHU - rodzinna firma z tradycjami w technologiach XXI w.

Zapewniamy... kompleksowe rozwiązania wagowe dla handlu, przemysłu i rolnictwa.
Liczy się dla nas jakość, innowacyjność i efektywność.
Współpracujemy z takimi klientami jak Volkswagen, Bridgestone, P&G czy Delphi.

Doceniamy i szanujemy naszych pracowników. Stale rozwijamy nasze kompetencje i podnosimy jakość świadczonych usług. Podążamy za nowymi technologiami.

Aktualnie poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu jako:
Pracownik administracyjno-biurowy do działu obsługi klienta

Miejsce pracy: ul.Kopanina, Poznań

W celu zapoznania się z działalnością firmy zapraszamy na naszą stronę http://www.zinner.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis