Technik Przeglądów Lotniczych

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jakie wyzwania czekają na Ciebie na nowym stanowisku?

  • Serwisowanie podzespołów lotniczych zgodnie ze specyfikacją techniczną (CMM)
  • Wykonywanie napraw i regeneracji części
  • Obsługa stanowisk i urządzeń testujących
  • Zwalnianie wyrobów do klienta
  • Obsługa systemów produkcyjnych (SAP)
  • Praca zgodnie z normami lotniczymi
  • Możliwość udziału we wdrażaniu nowego produktu do procesu napraw i remontów
  • Udział w klinikach jakości, warsztatach ACE

Co jest dla nas ważne?

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane o profilu mechanicznym, elektrycznym lub elektronicznym)
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze montażu, napraw i remontów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w oparciu o dokumentację technologiczną
  • Zdolności manualne i gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność wykonywania oraz interpretacji pomiarów elektrycznych z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń / mierników
  • Zdolność czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Prywatny Program Emerytalny
  • Scholar Program
  • Siłownię firmową
  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji