Technik Przeglądów Lotniczych

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jakie wyzwania czekają na Ciebie na nowym stanowisku?

  • Serwis i naprawa trapów ewakuacyjnych do samolotu
  • Praca wg. najwyższych standardów wymaganych przez branżę lotniczą
  • Serwisowanie podzespołów lotniczych zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • Wykonywanie napraw, regeneracji części
  • Obsługa systemów produkcyjnych (SAP)

Co jest dla nas ważne?

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze montażu, napraw, remontów (min. 6 miesięcy)
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie
  • Pozytywna energia

Wymagania

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjna płaca zasadnicza uzależniona od doświadczenia i umiejętności
  • Premia kwartalna w wysokości max 5%
  • Pokrycie w całości kosztów studiów wyższych (Program Scholar) po roku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowej branży lotniczej
  • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowych działów firmy rewidującej elementy wyposażenia samolotów
  • Bezpośredni kontakt z wyposażeniem samolotów
  • Pracę w bezpiecznym środowisku
  • Odpowiedzialne i wymagające zadania
  • Prywatną opiekę medyczną (Luxmed)
  • Kartę Multisport
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Inne