Technik produkcji

William Hughes Group

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Spółka należąca do grupy William Hughes Group, z kapitałem angielskim, działająca w branży motoryzacyjnej, poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i sumiennych osób do pracy w Tychach na stanowisku :

Opis Stanowiska:

• Ustawianie i kontrolowanie parametrów maszyn i urządzeń produkcyjnych.
• Walidacja i sprawdzanie poprawności działania maszyn.
• Montaż i demontaż matryc oraz form.
• Ustawianie i regulacja wyrobu.
• Uruchamianie i zatrzymywanie procesu produkcji.
• Wymiana i regulacja oprzyrządowania.
• Współpraca z inżynierami.
• Współudział w pracach wdrożeniowych nowych wyrobów i wprowadzaniu
nowych surowców i technologii.

Wymagania

• Wykształcenie min. zawodowe tj. mechanik, ślusarz itp., lub średnie.
• Dodatkowym atutem będzie : doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Spółka należąca do grupy William Hughes Group z siedzibą w Wielkiej Bry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji