Oferta wyróżniona

Technik Produkcji Urządzeń w branży spożywczej

Tychy, śląskie

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Budowa układów dla przemysłu napojowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Znajomość rysunku technicznego i doświadczenie w budowaniu urządzeń dla przemysłu napojowego (pasteryzatory, układy rozpuszczania, bloki zaworowe itp.);
  • Dyspozycyjność gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Zdolności ślusarsko-monterskie;
  • Zaangażowanie w pracę;
  • Doświadczenie w nadzorowaniu prac.

Wymagania

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka obcego;
  • Doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej metodą TIG.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na okresie próbnym (3 miesięcznym) w zakresie 24-26 zł /h PLN brutto plus premia.

Specjalizujemy się w budowie i serwisie urządzeń oraz instalacji procesowych do produkcji... płynów. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra gwarantuje wysoką i stabilną jakość urządzeń i usług, profesjonalną obsługę, pomoc i doradztwo techniczne optymalne dla indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy kompleksową realizację projektu począwszy od usług konsultingowych i inżynierskich, a skończywszy na budowie w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Inżynieria