Technik Produkcji Urządzeń w branży spożywczej

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń dla przemysłu spożywczego, napojowego i farmaceutycznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Budowa układów dla przemysłu napojowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Znajomość rysunku technicznego i doświadczenie w budowaniu urządzeń dla przemysłu napojowego (pasteryzatory, układy rozpuszczania, bloki zaworowe itp.);
  • Dyspozycyjność gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Zdolności ślusarsko-monterskie;
  • Zaangażowanie w pracę;
  • Doświadczenie w nadzorowaniu prac.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka obcego;
  • Doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej metodą TIG.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na okresie próbnym (3 miesięcznym) w zakresie 24-26 zł /h PLN brutto plus premia.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.