Technik produkcji- laborant

Derksen Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta firmy z branży materiałów ogniotrwałych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
• Prowadzenie badań próbek materiałów budowlanych
• Pobieranie próbek, prowadzenie wymaganych badań dla wyrobu gotowego
• Kontrola jakościowa wyrobów na poszczególnych etapach produkcji, reagowanie na niezgodności
• Prowadzenie rejestracji wyników
• Zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi procedurami i instrukcjami
• Utrzymanie w odpowiednim stanie sprzętu kontrolnego

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Szkolenie wprowadzające
• Szkolenia rozwojowe, również zagraniczne
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV

Wymagania

• Wykształcenie średnie w zakresie analityki laboratoryjnej materiałów budowlanych lub materiałów ogniotrwałych
• Doświadczenie w pracy na równorzędnym stanowisku
• Samodzielność i dokładność w organizacji pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Język angielski na poziomie B1/B2
• Pakiet MS Office

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia