Technik produkcji (elektromechanik)

Wago-Elwag Sp. z o.o.

Wróblowice, dolnośląskie

Od 70 lat na światowych rynkach i prawie 30 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

Miejsce pracy: Wróblowice

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne: technik mechatronik, elektryk, mechanik, elektronik lub inne techniczne
  • min 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu lub na stanowiskach technik produkcji/ustawiacza maszyn
  • doświadczenie w pracy na maszynie pracującej w trybie automatycznym lub półautomatycznym
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii w obszarze mechaniki, elektryki oraz pneumatyki
  • zdolności analityczne przy rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność pracy z narzędziami ręcznymi
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym
  • uprawnienia SEP (E1/E2)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do pracy w zakładzie we Wróblowicach

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i realizacja procesu produkcyjnego: przezbrajanie, ustawienie i nadzór nad optymalną pracą maszyn
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania narzędzi i maszyn: reagowanie na pojawiające się problemy w procesie produkcji oraz identyfikacja ich przyczyn
  • samodzielne przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń
  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z przygotowanym planem
  • proponowanie i wdrażanie działań optymalizujących pracę maszyn
  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i obowiązujących standardów
  • współpraca z innymi działami firmy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • dedykowane szkolenia
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, posiłki w atrakcyjnych cenach
  • darmowy parking dla pracowników
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia
  • ZFŚS - karty podarunkowe na święta oraz wsparcie w trudnych sytuacjach losowych
  • bonus do 2000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO” oraz wiele innych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.