Technik produkcji - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

OTTO Work Force

Plewiska, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Plewiska

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

TECHNIK PRODUKCJI z uprawnieniami UDT

Miejsce pracy: 62-064 Plewiska

  • Masz kilkuletnie doświadczenie jako operator produkcji,
  • Posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i/lub suwnic
  • Cechuje Cię wysoka samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Chcesz pracować w nowoczesnej firmie, która na pierwszym miejscu stawia jakość i bezpieczeństwo,
  • Jesteś gotowy/a pracować na początek na 2 zmiany, a docelowo na 3 zmiany od pon. do pt.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

TWOJE ZADANIA:

  • Obsługa linii produkującej materiały termoplastyczne
  • Dostarczanie wybranych komponentów na linię za pomocą suwnicy i wózka widłowego,
  • Odpowiednie skonfigurowanie procesu i nadzór nad jego poprawnością,
  • Przestrzeganie przepisów BHP i wewnętrznych zasad obowiązujących w firmie.

OFERUJEMY CI:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • Stabilne zatrudnienie i ponadprzeciętne wynagrodzenie,
  • Pracę w nowo otwartym zakładzie z bardzo nowoczesną infrastrukturą,
  • Możliwość współtworzenia oddziału firmy praktycznie od podstaw.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.