Ivy Technology Poland sp. z o.o. Ivy Technology Poland sp. z o.o.

Jeżeli szukasz firmy, w której możesz zdobyć unikalne w skali kraju doświadczenie - zapraszamy!

Jeżeli lubisz nowe technologie – zapraszamy!

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowej całości – zapraszamy!

Jeżeli cenisz sobie podejście work-life balance – zapraszamy!

Ivy Technology jest globalnym dostawcą usług serwisowych dla wielu znanych światowych marek, takich jak Dell czy HP. Mamy przyjemność przedstawić Wam profil osoby, jakiej szukamy na stanowisko

Zacznij z nami przygodę na stanowisku:

Technik Procesu

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Ivy Technology Poland sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:

  • budowa oraz naprawa zestawów testowych,
  • analiza usterek oraz możliwość ich zapobiegania,
  • kontrola stanu części zapasowych,
  • zamawianie części,
  • wsparcie działu inżynieryjnego oraz jakościowego,
  • inne zadania inżynieryjne zlecone przez przełożonych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w testowaniu oraz w naprawach komputerów (laptop, desktop, serwer, tablet, AIO),
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • znajomość budowy komputera: laptop, desktop, tablet,
  • umiejętność obsługi lutownicy,
  • mile widziane posiadanie certyfikatów IPC 610, IPC 7711/7721,
  • średniozaawansowana znajomość obsługi MS Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2,
  • rozwinięte zdolności manualne,
  • samodzielność, dokładność,
  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Zobacz co możemy Ci zaproponować:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • STAWIAMY NA RODZINĘ: zabawa choinkowa, piknik dla rodzin, dofinansowanie urlopów, kolonii, wyprawki dla noworodków, bilety do kina.
  • ROZWIJAMY SIĘ NA OKRĄGŁO: kursy językowe, dofinansowanie studiów, szkolenia zawodowe, rozwojowe i leanowe, konkursy dla pracowników „Forum Pomysłów”.
  • IVY NA SPORTOWO: dofinansowanie do kart Multisport, siłownia wraz z trenerem personalnymi sauna na terenie firmy, sekcja boksu, piłki nożnej, siatkówki, badmintona .
  • ZDROWIE TO PODSTAWA: prywatna opieka medyczna, konsultacje lekarskie na terenie firmy i bogato wyposażony gabinet lekarski, konsultacje psychologiczne, śniadania lub obiady za 3 zł.
  • OPIEKA FUNDACJI TAKE CARE: pomoc okołomedyczna pracownikom i ich rodzinom dotkniętym trudno uleczalnymi chorobami, akcje prozdrowotne i propracownicze.
Zobacz, co możemy Ci zaproponować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
For more information, please visit us at www.ivytech.com of follow us at Facebook.