HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z obszaru automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technik ProcesuMiejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zadania:

  • opieka nad maszynami na linii produkcyjnej (naprawa, przeglądy, przezbrojenia)
  • optymalizacja procesu
  • kontrola narzędzi oraz części zamiennych
  • szkolenie operatorów
  • uzupełnianie raportów produkcyjnych wraz z liderami

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (najlepiej mechaniczne)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność zrozumienia instrukcji
  • umiejętność obsługi komputera
  • zdolności manualne, dobry wzrok, skrupulatność
  • mile widziane: umiejętność czytania rysunku technicznego, doświadczenie w firmie produkcyjnej, znajomość standardów branży motoryzacyjnej
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę zawierana bezpośrednio z naszym Klientem (bez pośredników), długoletnia perspektywa współpracy
  • wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji i doświadczenia
  • dofinansowanie do śniadań dla wszystkich pracowników (kanapki, sałatki, soki, gorące napoje itp.)
  • bezpłatny transport z wielu miejscowości na terenie Dolnego Śląska m.in. Wałbrzych, Świdnica, Nowa Ruda, Ziębice, Niemcza, Ścinawa, Strzelin, Bielawa, Dzierżoniów i wielu innych w pobliżu wymienionych
  • świadczenia pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Enel-Med, karta Multisport, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • dodatki z okazji świąt i wakacji
  • dostęp do Relaxroomu
  • słodki upominek z okazji urodzin
  • możliwość udziału w akcjach organizowanych przez nasz wewnętrzny Joyful Team np. akcje charytatywne, udział w  konkursach dla pracowników i ich dzieci - możliwość wygrania ciekawych nagród rzeczowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.