Technik procesu (m/k)

Trenkwalder

Cieszyn, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Cieszyn

Obowiązki:
- wsparcie technologa w rzetelnym i terminowym wykonywaniu zadań związanych z projektowaniem i aktualizacją dokumentacji technologicznej,
- współudział w tworzeniu marszrut produkcyjnych ze szczególnym naciskiem na poprawę wydajności,
- współudział w pracach wdrożeniowych nowych wyrobów i wprowadzaniu nowych surowców i technologii,
- udział w procesie rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych,
- preparacja próbek laboratoryjnych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe chemiczne,
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i szkoleniach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.