Technik Preparatyki Histopatologii

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Alab Plus Sp. z.o.o. to należąca do grupy ALAB sieć pracowni diagnostycznych zajmujących się diagnostyką patomorfologiczną, weterynaryjną oraz badaniami żywności i wody. Badania te realizowane są przez zespół specjalistów, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w wiodących ośrodkach akademickich w kraju i za granicą. Grupa Alab jest częścią ogólnoeuropejskiej sieci laboratoriów skoncentrowanych wokół laboratorium Limbach z główną siedzibą w Heidelbergu (Niemcy). Wypracowane rozwiązania i technologie sprawdzane w innych krajach są wdrażane w życie w Polsce przez grupę ALAB służąc rozwojowi nowoczesnej diagnostyki z korzyścią dla pacjentów i lekarzy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Sprawdzenie zgodności danych osobowych pacjenta z zapisami,
  • Wstępne przygotowanie próbki do badania,
  • Wykonywanie preparatyki i opracowanie materiału tkankowego,
  • Pobieranie materiału: zgodnie z wewnętrzną organizacją pracy i procedurami,
  • Przeprowadzanie materiału nadesłanego do badania przez płyny pośrednie tj. płyny odwadniające i prześwietlające materiał; przeprowadzanie w parafinie oraz zatapianie w parafinie; skrojenie bloczków parafinowych na szkiełka podstawowe; odparafinowanie preparatów; barwienie preparatów,
  • Wstępną ocenę jakości pobranej próbki,
  • Przestrzeganie ustalonych procedur zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji ZSZ,
  • Wykonywanie innych czynności niewymienionych w powyższym zakresie zleconych przez Kierownika Laboratorium.

Aby efektywnie realizować zadania potrzebujesz:

  • Wykształcenie średnie (technik analityki medycznej), wyższe (analityka medyczna, biologia, biotechnologia) lub minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Punktualność i odpowiedzialność,
  • Dobrą organizację pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju w renomowanej i stabilnej firmie,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.