Technik/ Pracownik utrzymania ruchu - Przytoczna - tylko jedna zmiana! - Gorzów Wielkopolski

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Technik obiektu/ Pracownik utrzymania ruchu

lokalizacja: Nowa Niedrzwica, lubuskie

Chcesz się rozwijać w swoim zawodzie?

Szukasz stabilnej pracy?

Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Kluczowe zadania osoby, której poszukujemy to:
  • przeglądy, konserwacje i naprawy instalacji elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów przeciwpożarowych i innych w celu zapewnienia pełnej sprawności obiektu.

Najważniejsze, aby kandydat posiadał:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie zawodowe/technicze z obszarów: mechanika, elektryka i pokrewne
  • uprawnienia SEP Gr I, Gr II, Gr III, F-Gaz
  • chęć do pracy i mobilizacji!

Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • możliwość nauki języka obcego

 Kontakt: 506 561 604 lub d.wozniak@ksservice.pl

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Karta MultiSport
  • System premiowy
  • Pakiet Ubezpieczeniowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.