ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik opakowań

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław Psie Pole/ Kowale

Zadania:

  • Inicjacja korygowania istniejących standardów pakowania i ich optymalizacji
  • Tworzenie specyfikacji opakowań oraz zarządzanie ich aktywnością
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Przesyłanie grafik do dostawcy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w tym Excel

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesną przestrzeń biurową
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Dofinansowanie obiadów
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet benefitów (kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover itp.)
  • Przewidywany okres zatrudnienia: 18 miesięcy przez Agencję pracy tymczasowej z możliwością przejścia na umowę stałą

Numer ref. TOP/174/MRY
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials