Technik obsługi budynków.

Spectra 24 Sp. z o.o.

00-020 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy:
Do obowiązków kandydata należeć będzie:
• Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w należytym stanie systemów i urządzeń technicznych ( instalacje: elektryczne, niskoprądowe, oświetleniowe, wentylacyjne, gazowe, systemy ppoż),
• Usuwanie usterek i konserwacje urządzeń i systemów,
• Wykonywanie prac drobnych naprawczych, remontowych montażowych w tym malarskich i budowlanych,
• Pozostałe prace z zakresu ``złotej rączki``.

Wymagania

Mile widziane uprawnienia do 1KV, prawojazdy, umiejętność obsługi komputera.
Dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji i o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Świadczymy kompleksowe usługi polegające na serwisowaniu nierucho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis