LT Serwis Sp. z o.o. Sp. K

WWW.LTSERWIS.PL

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Obiektu

Od: LT Serwis Sp. z o.o. Sp. K
Miejsce pracy: Poznań

Firma LT SERWIS działa w branży Facility i Project Managementu.Świadczymy kompleksowe usługi w nowoczesnych budynkach biurowych, hotelowych oraz przemysłowych o zróżnicowanym charakterze, obejmujących: zarządzanie budynkami, Help Desk, Call Center, obsługa instalacji technicznych.

Zatrudni osobę na stanowisku :

TECHNIK OBIEKTU

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie przeglądów budynku oraz urządzeń technicznych
  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku
  • Obsługa techniczna systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych
  • Usuwanie awarii

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.