IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Technik Obiektu

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Utrzymanie ciągłości pracy i sprawności urządzeń, systemów, instalacji obiektu i innego wyposażenia obiektu
  • Bieżące usuwanie awarii i usterek
  • Przygotowanie raportów z prac serwisowych, inspekcji
  • Obsługa ubezpieczeń dotyczących awarii i szkód na wyposażeniu najemców
  • Nadzorowanie terminów przeglądów i serwisów urządzeń i wyposażenia
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami firm zewnętrznych na terenie obiektu (prace remontowe, serwisowe, adaptacyjne)
  • Zbieranie i weryfikacja odczytów mediów dla budynku i poszczególnych najemców oraz przygotowanie rozliczenia z najemcami
  • Przekazywanie i odbiór lokali najemców (we współpracy z pracownikiem administracji)
  • Nadzór nad składowaniem materiałów, sprzętów, innego wyposażenia i jego zabezpieczenie
  • Nadzór nad pracami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi
  • Codzienna kontrola systemów: automatyki budynkowej BMS i ppoż.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie merytoryczne
  • Możliwość rozwoju
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie

Oczekiwania:

  • Znajomość zagadnień ogólnobudowlanych i instalacyjnych oraz zasad funkcjonowania instalacji bezpieczeństwa pożarowego
  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą instalacji sanitarnych i przeciwpożarowych
  • Znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Wykształcenie techniczne
  • Samodzielność i odpowiedzialność za zadania
  • Uprawnienia SEP (eksploatacyjne i dozorowe) powyżej 1 kV, uprawnienia G2E - mile widziane
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.